Chcę nauczyć się mówić po angielsku

1.Nie potrzebuję ćwiczeń gramatycznych ani egzaminu, potrzebuję mówić po angielsku w pracy i na wakacjach.

Dla nas najważniejsze jest aby nauczyć Cię mówić po angielsku bez błędów dlatego stworzyliśmy

SYSTEM LEKCJI KONWERSACYJNYCH

zajęcia 60%konwersacji w mikrogrupach

zajęcia 100% konwersacji w mikrogrupach

które AKTYWIZUJĄ pasywną znajomość języka angielskiego

2. Wiele rozumiem, dlaczego nie potrafię nic powiedzieć po angielsku?

Bo Twoja znajomość języka angielskiego jest pasywna, to nie wystarczy, żeby się komunikować. Chyba, że chcesz tylko i wyłącznie słuchać, co inni mają do powiedzenia. Dlatego tak ważna jest odpowiednio zorganizowana lekcja konwersacyjna. Nauka polegająca na przerabianiu książki albo co gorsza testów gramatycznych zmarnuje twój czas i wpędzi cię w frustrację.

3.Podobno najlepiej uczyć się metodą naturalną tak jak dzieci.

Nie, ponieważ nie jesteś dzieckiem i nie masz tyle czasu. Najważniejsza jest przemyślana i dobrze zorganizowana lekcja konwersacyjna, która pozwoli zapamiętać jak najwięcej materiału w jak najkrótszym czasie.

4. Czy nauczenie się zasad angielskiej gramatyki wystarczy?

Niestety nie, podobnie jak w tańcu, nie wystarczy teoretycznie znać kroki, trzeba je przećwiczyć i to nie raz, ale wiele razy. Musisz ćwiczyć tak długo, aż będziesz mówić po angielsku nie zastanawiając się jakiej struktury gramatycznej czy słowa masz użyć. I to właśnie gwarantuje system lekcji konwersacyjnych.

5. Jeżeli będę się tylko uczyć mówić po angielsku, to czy nauczę się dobrze angielskiej gramatyki?

Tylko jeżeli będzie mówić nauczysz się dobrze gramatyki. Nie nauczysz się gramatyki rozwiązując ćwiczenia gramatyczne z książki. Nawet jeżeli nauczysz się paru struktur do testu, wkrótce wszystko zapomnisz. Tylko system lekcji konwersacyjnych pozwoli ci zapamiętać gramatykę na bardzo długo.

6. Czy będę uczyć się angielskich słówek?

Jak najbardziej systematycznie i z sensem.

7. Czy będę uczyć się z książki, bo nie mam ochoty na nudną, szkolną naukę angielskiego?

W przypadku zajęć 100% konwersacji – nie ma książki

W przypadku zajęć 60% konwersacji – wykorzystujemy własne materiały gramatyczne w ciągu 40% czasu, 60% czasu wypełniają ćwiczenia konwersacyjne, dlatego nie będziesz się nudzić, nasze lekcje nie przypominają monotonnych zajęć szkolnych, raczej ćwiczenia na siłowni. Tyle tylko, że się nie spocisz!

8. Żeby nauczyć się mówić po angielsku trzeba wyjechać z kraju.

Niekoniecznie, najlepszym przykładem są rdzenni nauczyciele języków tzw. native speakers: Niejednokrotnie mieszkają w Polsce parę lat, a ich znajomość języka polskiego, delikatnie mówiąc jest baaardzo ograniczona. Dlaczego? Nikt nie wymaga od nich mówienia po polsku. My będziemy wymagać od Ciebie mówienia po angielsku!!!

To ćwiczenie czyni mistrza / PRACTICE MAKES PERFECT

KONTO SANTANDER BANK POLSKA 61 1090 2503 0000 0001 2084 0297
Prosimy wpisać imię i nazwisko studenta