Angielski Wrocław – referencje

Oxford House of English zebrane referencje o Angielski Wrocław:

Jako szkoła języków obcych koncentrujemy się wyłącznie na nauczaniu języka angielskiego, co sprawia że jesteśmy w tej dziedzinie prawdziwymi profesjonalistami. Szczególnie cenionymi przez naszych słuchaczy kursami są konwersacje 100%

O jakości naszych usług, wyróżniających nas na tle innych szkół językowych we Wrocławiu, świadczą otrzymane przez nas referencje od firm, których pracownicy brali udział w naszych kursach.

Komunikacja to podstawa

W naszej szkole angielskiego można zarówno przygotować się do egzaminu English for Business, jak podnieść swoje ogólne kompetencje językowe, szczególnie jeśli chodzi o komunikację w języku angielskim, niezbędną dla firm, które współpracują z zagranicznymi partnerami.

Referencje

WAGO ELWAG Innovative Connections

wago

CARINA SILICONES Sp. z o.o.

carina_silicon

PROGRESIVE Agata Szurlej

progressive

DAIKIN AIRCONDITIONING POLAND

daikin

Otrzymaliśmy także referencje od firmy Profit Development, w których można znaleźć informacje o zadowoleniu pracowników firmy z poziomu prowadzonych zajęć i wysokich kwalifikacji wykładowców naszej szkoły.

PROFIT Development S.A.profit_devel

Przedstawicielka firmy TPC chwali nasz profesjonalizm i rzetelność w realizacji powziętych zobowiązań i poleca naszą szkołę językową we Wrocławiu jako partnera w biznesie.

TPC Sp. z o.o.  tpc2