O NAS

Jesteśmy elitarną szkołą języka angielskiego dla dorosłych. Od roku 2000 prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania… więcej

MIĘDZYNARODOWY CERTYFIKAT

Przygotowujemy do egzaminów FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS oraz do Matury. Nasi studenci otrzymują materiały egzaminacyjne. … więcej

EFEKTY

Gwarantujemy szybkie efekty wszystkim studentom regularnie uczęszczającym na zajęcia. Selekcjonujemy materiał, nie uczymy teorii, koncentrujemy się na praktycznym użyciu języka.

METODA

Nasza metoda koncentruje się na rozwijaniu umiejętności konwersacji, jednocześnie zapewniając praktyczne opanowanie gramatyki i wzbogacenie słownictwa.

KONWERSACJE

Oferujemy 60% oraz 100% konwersacji.

LEKTORZY

Zapewniamy profesjonalną kadrę wykładowców z dyplomem filologii angielskiej, a także native speakers posiadających przygotowanie metodyczne do nauki języka angielskiego.

DYREKTOR METODYCZNY

Lektorzy biorą udział w szkoleniach oraz sporządzają regularne sylabusy z prowadzonych zajęć. Jakość nauczania jest kontrolowana przez Dyrektora Metodycznego.

POSTĘPY

Kontrolujemy postępy zapewniając 2 testy oraz egzamin na koniec roku szkolnego, po zaliczeniu którego studenci otrzymują certyfikaty.

BEZPŁATNY TEST

Zapraszamy na bezpłatny test kwalifikacyjny, który pozwala określić poziom zaawansowania, tak aby zajęcia spełniły oczekiwania i pozwoliły na efektywną naukę…więcej